Kategorie
Buty

Czy tanie buty damskie mogą być dobre?

Co oznaczają dobre buty? Dla każdej z nas oznacza to coś innego. Jedne z nas bardziej cenią wygodę, inne materiały oraz precyzję wykonania. Jeszcze inne zwracają uwagę tylko na markę i lub podążają za internetowymi trendsetterami. 

Od czego zależy cena buta?

Cena obuwia damskiego to temat rzeka. W zależności od przyjętej strategii marketingowej marki możemy podzielić na kilka segmentów, część z nich uchodzi za naszym rynku za marki luksusowe, część aspiruje do takiego poziomu. Jeszcze inne marki zamiast na marketing i reklamę stawiają na wykonanie z najwyższą starannością i przy użyciu bardzo dobrych materiałów.

Co tak naprawdę oznacza taniej…

Dla większości z nas tanie buty damskie to wypatrzony przez nas model. Przeszukujemy internet w poszukiwaniu konkretnego wyglądu lub modelu buta. Dzięki sprawdzeniu kilku sklepów, mamy możliwość sprawdzenia jak kształtują się one w różnych serwisach. Często możemy znaleźć ten sam model o 20% taniej. Jednak pamiętajcie, że przy zbyt niskich cenach powinna zapalić się nam

 lampka ostrzegawcza. Sprawdź opinie o sklepie, niestety zdarza się w szczególności na popularnym portalu aukcyjnym, że prezentowane tam towary to tak naprawdę podróbki. Dlatego szukając taniego obuwia miejmy świadomość ceny która nie może spaść poniżej pewnego poziomu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *